Mirë se vini në HushHush
Udhëheqësi i botës Tregu luksoz

Redaktorët zgjedh

DYQANI NGA KATEGORIA

Destinacioni i vetëm pazar për të gjitha gjërat luksoze, projektuesi dhe i veçantë. Dyqani pranë milionerëve dhe miliarderëve në botë në destinacionin tonë të besuar.

Art (347)

xhevahire (1513)

watches (39976)

mënyrë (3843)

mobilje (2814)

Ndriçim (1739)

Pronë (1712)

Lifestyle (23)

Helikopterët (46)

Avionët (59)

Yachts (285)

makina (1156)

'Amazon' për milionerët
Zbuloni luksin dhe stilin në dyqanin tonë në mbarë botën.

Ne jemi krenar të rendisim markat më luksoze dhe prestigjioze në botë.
Vacheron Constantin
Tiffany & Co
Rolex
Patek Philippe
J. Birnbach
Hublot
Hermes
Cartier
Breitling

SHËRBIMI I SHËRBIMIT TË SHERBIMIT

Mirë se vini në #1 destinacion për luks mallrave në internet.

Mbledhja më e madhe e luks mallra dhe shërbime, të gjitha të disponueshme në një besuar dhe të sigurt vend.

Një me të vërtetë globale treg luksoz, me më shumë se 200,000 mallra luksoze nga e gjithë bota, të mbledhura së bashku në koleksione dhe kategori të kuruara me dorë. Shfletoni faqen tonë watches, stoli, art, mobilje, dekor në shtëpi, kopsht dhe jashtë, milionarë dhe pajisje miliarderi dhe lodra.

Përdorni shërbimin falas të portierëve të ekspertëve, duke siguruar luks dhe sende të rralla nga partnerët e krijuar vetëm me dorë; respektimi i konfidencialitetit të rreptë të klientit.

Klientët tanë globalë dhe baza e konsumatorëve na përdorin si zgjedhjen e tyre të parë për kërkesat e tyre luksoze për të gjetur dhe kanë ofruar mallrat dhe shërbimet më të mira në të gjithë botën.

Një numër i artikujve tona janë ekskluzive për HushHush dhe nuk gjenden askund tjetër.

Lojë e tifozëve Thrones? Kemi diçka që mendojmë se mund të të pëlqejë ...

Sezoni i fundit i Game Of Thrones është vetëm rreth këndit, dhe pas hype javën e kaluar rreth lirimit të rimorkio më të fundit, ne kemi marrë një kërkesë përmes faqes ndryshe nga çdo tjetër që kemi pasur më parë. Në thelb, një nga përdoruesit tanë ka qenë në kontakt për të kërkuar ...

Vazhdo te lexosh

Shërbimi i portierëve të milionerëve fillon në kohë për milionerët e rinj të lotarisë

Ashtu si shumë prej jush do ta dini, javën e kaluar Lotaria Kombëtare i bëri njerëzit 40 në milionerë të menjëhershëm në Mbretërinë e Bashkuar, gjë që është shumë e madhe. Dhe këtë javë, fituesi me fat i çmimit më të madh Mega Millions, erdhi ndonjëherë për të marrë çmimin e tyre $ 1 miliard, prandaj vendosëm të nisim një shërbim që u ndihmon këtyre milionerëve të rinj në ...

Vazhdo te lexosh

Pyetja Million Pound - A mund të qëndrojnë Piers Morgan nga Twitter për një vit të tërë?

Mbështetur në krye të profilit Twitter të Piers është rezolucioni i tij 2019 që të jetë "po aq i bezdisshëm, argumentues dhe i pamundshëm për çdo gjë". Ne në HushHush.com jemi të gatshëm ta ndalojmë Piers Morganin të bëjë atë që bën më mirë - njerëz të bezdisshëm në Twitter - dhe janë të gatshëm të vënë paratë tona ku është goja jonë.

Vazhdo te lexosh

Dhuratat më të shtrenjta të Shën Valentinit në Botë

Pasiqë ne jemi të sigurtë që shumë prej jush do ta dinë, Dita e Shën Valentinit po afrohet me shpejtësi dhe për miliona çifte në mbarë botën dita festohet në një mënyrë apo në tjetrën, qoftë me lule, dhurata apo vakt romantik. Sidoqoftë, për milionerët mund të jetë e vështirë të gjesh diçka për të blerë partnerin e tyre, si gjasat ...

Vazhdo te lexosh

Multi-milioner dëshiron të shpenzojë £ 12m ... në një mal

Një nga klientët tanë besnikë na ka afruar për ndihmë me një kërkesë unike, dhe kur themi unik do të thotë unik! Shumë milioner do të donte të blinte një mal në Britani të Madhe për të prerë fytyrat e familjes së tij, ngjashëm me malin Rushmore dhe megjithëse ne kemi ishuj për shitje në HushHush.com, fatkeqësisht ...

Vazhdo te lexosh

'Amazon për milionerë' nis, me avionë, jahte, super-karroca dhe madje edhe ishuj privatë

Tregu global VIP VIP i quajtur 'Amazon për milionerë' nis, me avionë, jahte, super-karroca dhe madje edhe ishuj privatë. Një treg në internet me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, i quajtur 'Amazon për milionerë', ka nisur, duke ofruar super të pasurve në botë mundësinë për të blerë artikujt më të mirë luksoz në të gjitha kategoritë, të gjitha në një faqe interneti të vetme. Vendi ofron arti të bukura, bizhuteri, shikon, pronë ...

Vazhdo te lexosh